Her canlı gibi köpeklerin de sağlıklı bir yaşam sürmeleri için belirli ortam ve koşullara ihtiyaçları vardır.Lütfen bulundukları yerin sağlıklı bir yaşam için uygun olup olmadığını, ihtiyaç duyulan yiyecek türü ve oranını karşılayıp karşılamadığını, temizlenip bakımının yapıldığını ve hareket etme imkanlarının olup olmadığını kontrol edin. Birçok faktör sağlıklarını etkileyebilir.

 Köpekler ve kediler nazik yaratıklardır ve dikkatli bakıma ihtiyaçları vardır.

Arkadaşınızın tipine, saç yapısına ve dermatolojik özelliklerine göre arkadaşınız için özel bir seçim yapacağız. Yumuşak ve emici havlular kullanıyoruz, fön ile kurutuyoruz ve saç kurutma makinesi ile saçları tarıyoruz. Parlak ve sağlıklı saçların anahtarı düzenli ve bilinçli banyo bakımı olduğu için dostlarımızın banyo yapmasına değer veriyoruz.

Konaklama, yemek, bakım ve temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasına özen gösterilmelidir. Küçük ihmal, görünüşte önemsiz görülen ve ihmalden kaynaklanan yanlış uygulamalar, hayvan sahibi çok çaba sarf etse bile ortadan kaldırılamaz. Bu nedenle köpek bakımı ve sağlığında temel konulardan biri olan "koruma ve beslenme" dir.

Sevimli dostlarımız için özel ilaçlı banyo hizmeti sunmaktayız. Uygun şampuan ile yıkamakta ve  en az sizin kadar özen göstermekteyiz.Özel İlaçlı Banyo
Yukarı
Sürpriz Pet Kuaförü
Bizleri arayarak tüm detayları 7/24 öğrenebilirsiniz.
0216 372 4200