Öncelikle kedi ve köpeklerinizde tüy ve cilt problemleri olup olmadığını kontrol eder, uygun görülürse tıraş ederiz. En büyük sorun tıraş ve düzeltme işlemi sırasında sakin, hareketli ve agresif olunmamasıdır.

İlk tıraş ve aşıdan ilk görüşme önemlidir. Yanlış yöntem kullanılırsa, kedi ve köpeğiniz için veteriner kliniği yaygın bir fobi haline gelebilir. Sonraki tıraş ve aşılama sürecinde sakin kalmaları neredeyse imkansızdır. Tıraş makinelerinin, kedilerin, köpeklerin sağlık ve güvenliğini sağlamak için bir veteriner hekim tarafından kilosuna uygun dozajda yapılır.

Tıraş sonrası veterinerlik sorunları ve sorunlarının çözümünde size rehberlik etmek ve tavsiyelerde bulunmak için hizmetinizdeyiz. Ancak uzun ve kıvırcık tüylü hayvanlar taranmayacağından ve tüyler birbirine dolanmış olduğundan (seyrek, kümelenmiş, kümelenmiş) tıraş edilmesi önerilir.


Deri ve tüy sağlığı sorunlarını tedavi etmek için bir veteriner kliniğine götürdüğünüzde. Veteriner hekim tavsiye ettiği sürece tıraş ettirmeyi düşünebilirsiniz. Bu gerekli bir rutin durum değildir. Bunlar tamamen ilgili hayvan sahiplerinin talebi üzerine yapılır.


Tür ve Cinse Özel Modelli Tıraş
Yukarı
Sürpriz Pet Kuaförü
Bizleri arayarak tüm detayları 7/24 öğrenebilirsiniz.
0216 372 4200