Köpek dostumuz sevgilimiz olsa bile, bu aynı zamanda ailemizin sevincidir, ancak bazı durumlarda bu yine de mümkündür. Sağlıklı ve mutlu bir oda arkadaşı için belki de en önemli koşul tuvalet eğitimidir.Hayvan arkadaşlarımız arasında belli bir yaştan önce eğitimi tamamlamalı veya alışkanlıklarını geliştirmeliyiz. Yetişkinlikten sonra eğitilmesi ve alışkanlıklarını geliştirmesi zor olan köpekler genellikle yetişkinlikte eğitilmelidir.


Köpeklerle sık sık karşılaşıyoruz, küçükken ailemiz ve en yakın arkadaşlarımız için neşe kaynağıdırlar. Bu nedenle onlarla yakın bir ilişki kurduk ve ömür boyu arkadaş olduk. Köpek dostlarımızla mutlu bir yaşamın temeli elbette kurallardır. Bu kuralları uygulamak için eğitilmeleri gerekir.


Hiç şüphesiz oda arkadaşlarımızın evcil hayvan beslemeleri için en önemli eğitim tuvalet alışkanlıklarıdır. Yavrular tuvalet ihtiyaçlarını keyfi olarak karşılayamadıkları için, tuvalet alışkanlıklarının eğitimli tuvaletlere göre daha doğru olduğunu söylemek daha doğrudur. Bu nedenle alışkanlıklar oluşturmak için eğitilirler sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz..


Tuvalet Eğitimi
Yukarı
Sürpriz Pet Kuaförü
Bizleri arayarak tüm detayları 7/24 öğrenebilirsiniz.
0216 372 4200